José Mourinho řekl, že ‘fenomenální’ vítězství Manchesteru United proti PSG je důkazem toho, jak velký vliv má v klubu jeho nástupce Ole Gunnar Solskjaer. 

United se ve středu večer stal prvním týmem v historii Evropského poháru, který dokázal zvrátit výsledek 2-0 ve prospěch oponenta na postup do dalšího kola. To zajistila udělená penalta v posledních minutách zápasu na Parc des Princes, které se ujal Marcus Rashford.

Mourinhův bývalý tým si tak zahraje ve čtvrtfinále soutěže poprvé za pět let a Portugalský trenér si práci Ole Gunnar Solskjaera velmi pochvaloval.

Dramatická výhra následovala jen o den později, co Ajax z Ligy Mistrů vyřadil další bývalý klub Portugalce Real Madrid.

Mourinho byl RT dotázán, aby vybral toho nejlepšího hráče z odehraných utkání evropské soutěže tohoto týdne. “Co se týká hráčů, okamžitě mě napadl Dusan Tadič, protože to byl klíčovým hráčem ve fantastickém zápase.

“Ale nezávisle na výkonech si myslím, že výsledky Ajaxu a Man Utd jsou fenomenální. A pokud má manažer zodpovědnost za ty špatné dny klubu, má ji i za ty dobré dny. 

“Takže pro mě Erik ten Hag z Ajaxu a Solskjaer z Manchesteru United. Velké výsledky, takže kredit těmhle dvěma.”

Bývalý prezident Bílého baletu Ramon Calderon před pár dny řekl, že José Mourinho je hlavním kandidátem na získání trenérského postu zpět na San Bernabeu, kde už v minulosti působil, Portugalec ale řekl, že se nikam do práce nežene. “Upřímně, nevím, spekulace jsou spekulace. 

“Nikdy jsem to neskrýval, jsem nyní v klidné fázi. Do práce se neženu, studuji a dělám věci, na které nemám během práce čas. 

“Jsem mimo kamery, což je pro mě také dobré. 

“Nevím, doufám, že se vrátím až v létě. V poklidu se zapojit do předsezóny, takže červen, červenec. 

“Ale nemohu vám k tomu nic víc říct. Slibuji, že až nastane den k tomu, abych něco řekl, řeknu to. Dám vám vědět.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.