mourinho spurs
Doba čtení: < 1 minuta

Trenér Tottenhamu José Mourinho označil posily Pierre-Emile Hojbjerga a Joe Harta za skvělý obchod, který klub udělal. 

Záložník Hojbjerg podepsal s Kohouty ze Southamptonu, kteří za něj získali 20m liber. Toho pak následoval brankář Joe Hart, který se k severolondýnskému klubu připojil zdarma poté, co ukončil spolupráci s Burnley.

Oba si již svůj debut v barvách Tottenhamu odehráli a to v přátelském utkání s Ipswichem 3-0, kdy Hojbjerg si zahrál 63 minut a Hart pak půl hodinky.

Mourinho si pochvaloval svého nadřízeného předsedu Spurs Daniela Levyho, kterému se podařilo získat dánského záložníka za solidní cenu. “Klub chytře vystihl tu pravou chvíli. 

“Byl to poslední rok Pierrovy smlouvy, jeho klub byl v nelehké situaci co se vyjednávání týče, takže si myslím, že pan Levy odvedl skvělou práci.”

Velkým překvapením byl i příchod brankáře Joe Harta, který podepsal dvouletou smlouvu. Ten bude společně s Paulem Gazzanigou náhradníkem jedničky Huga Llorise.

“Klub udělal výborné kroky v obou případech, protože náš tým posílil. Příchod Joeho, který si za svou zemi zahrál v 75 utkáních a má tolik zkušeností, je pro nás skvělou ochranou a máme tak 3 gólmany. 

“To vám dovolí se v klidu vypsat, protože v případě zranění nebo nějakých problémů máte tři kvalitní brankáře”, pochvaloval si Portugalský kouč.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..