José Mourinho přiznal, že by byl zázrak, kdyby se Manchester United umístil v tabulce Premier League v top 4. 

Red Devils, kteří v loňské sezóně skončili na druhém místě a 19 bodů za mistry z Manchesteru City, v současné době sedí na sedmém místě a na 4. Arsenal jim schází 8 bodů. Právě tyto dva týmy se utkají už ve středu v rámci 15. kola Premier League.

Mourinhův tým v lize nevyhrál od zápasu 2-1 proti Bournemouthu 3. listopadu a poslední dva zápasy proti Crystalu Palace a Southamptonu remizovali.

“V loni jsme řekli, že druhé místo byl fantastický úspěch vzhledem ke konkurenci, která bojovala o top 4” řekl Mourinho pro brazilskou RedeTV.

Tato sezóna je pro 13ti násobné vítěze Premier League velmi náročná. Z Carabao Cupu je vyřadil tým Championship Derby County už ve třetím kole a pochybnosti o José Mourinhovi a jeho pozici v klubu jen rostou.

Ke svým ambicím do konce této sezóny Portugalec řekl: “Snažit se získat co nejvíce bodů bude možné a pokusit se o zázrak umístit se v top 4.”

Mourinho, který se stal trenérem Rudých ďáblů v květnu 2016, připomněl svým kritikům po úterním zápase Ligy Mistrů proti Young Boys, který vyhráli 1-0 a kterým se United kvalifikoval do další fáze soutěže, své úspěchy v Evropě (článek tady).

Ale Gary Neville si myslí, že United v této sezóně spíše čelí boji o kvalifikaci do Evropské ligy. “Když jsem je v sobotu sledoval proti Southamptonu, vypadali na milion mílí vzdáleni Tottenhamu nebo Arsenalu” řekl ve svém podcastu.

“United čelí boji o Ligu Mistrů a v současné době i o Evropskou ligu.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zapněte si upozornění na naše články, ať už Vám neunikne ani jeden 🔔

2 komentáře

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.