Doba čtení: 2 minut(-y)

 

Paul Pogba zřejmě nebude čekat na vypršení kontraktu a opustí Divadlo snů již letos v létě. Francouz  přestoupil z Manchestru do Turína už jednou v roce 2012 jako hvězda akademie a italský deník Tuttosport uvedl, že o jeho služby má opět zájem Stará (známá) dáma, a tak je téměř jisté, že se Pogba bude z ostrovů stěhovat již v létě.

Francouzovi vyprší smlouva v roce 2022 a vedení Manchesteru si to moc dobře uvědomuje. Před devíti lety šel Pogba do Itálie zadarmo, a to už nyní Rudí ďáblové nepřipustí. Tento zcela nevýhodný obchod byl ještě umocněn tím, že na Old Trafford přicestoval francouzský reprezentant zpět z Itálie výměnou za 89 milionů liber a podle mnohým nenaplnil vznešená očekávání.

Z logiky věci vyplývá, že tento „rozchod“ by tak byl výhodný pro všechny a o tom, co se bude dít dál rozhodne Pogbův kontroverzní a svérázný agent Mino Raiola, který se nechal slyšet, že Pogba je v Anglii nešťastný.

Francouz podle Daily Mail udržuje stálý kontakt se svým bývalým spoluhráčem a současným trenérem Juventusu Andreem Pirlem, s nímž si zahrál bok po boku na Allianz Stadiu. Na svou štaci v dresu Bianconeri vzpomíná v dobrém, strávil zde 4 sezóny a ve 178 představeních zaznamenal 34 gólů a 40 asistencí.

„Mohu říct, že Paul Pogba v Manchesteru United skončí,“ vypověděl Raiola pro Daily Mail a pokračoval: „Je nešťastný. Už nedostává tolik prostoru, kolik by si přál. Musí změnit tým, musí se pročistit vzduch. Smlouva mu vyprší za rok a půl, ale pro všechny strany bude výhodné, když Paula prodají následující přestupové období,“ uzavírá hráčův agent.

Pogba již dříve koketoval s přesunem do Madridu, ale United má stále zájem o služby Francouze. On sám v lednu spekulace o přestupu projednával s Riem Ferdinandem, a to výrazně jiným tónem, než kterým se prezentuje Raiola. „Mám smlouvu tady,“ sdělil. „Užívám si to. Každý ví, že mi zbývá jeden rok, promluvím si s klubem a uvidíme, co bude. Teď však chci něco vyhrát tady v United. To jediné, na co myslím, je vítězství,“ zakončuje povídání Francouz.

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..