Doba čtení: < 1 minuta

Manchester United se domluvil na nové pětileté dohodě se světovou technologickou společností TeamViewer, která se tak od příští sezóny stane jejich novým sponzorem. Smlouva má hodnotu 235 milionů liber. 

Německá softwarová firma tak na hrudi hráčů nahradí logo Chevroletu, se kterým Manchester United spolupracoval od roku 2014.

Dohoda se rovná té FC Barcelony s japonskou elektronickou značkou Rakuten, která byla oficiálně představena před vypuknutím koronavirové pandemie a má hodnotu 55 milionů eur za sezónu. Navázání spolupráce Man Utd s TeamViewer z ní ale dělá největší sponzorskou dohodu na dresech napříč celou Premier League.

TeamViewer se stal šestým hlavním sponzorem dresů v historii United, a to v návaznosti na dohody se společnostmi Sharp, Vodafone, AIG, Aon a Chevrolet.

 

Jak by mohl dres vypadat?

 

Výkonný ředitel Manchesteru United Richard Arnold k dohodě řekl: „Jsme nesmírně hrdí na to, že navazujeme toto partnerství s jednou z nejzajímavějších a nejdynamičtějších globálních softwarových společností.

„Schopnost spojit se a spolupracovat nebyla pro svět a naši komunitu 1,1 miliardy fanoušků a sledovatelů nikdy důležitější.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..