nabil fekir
Doba čtení: < 1 minuta

Nabil Fekir uznal, že je co se zkolabovaného přestupu do Liverpoolu v roce 2018 týče stále zmatený. 

26ti letý hráč se měl k Červeným připojit v létě roku 2018 za částku 53m liber, nicméně náhle jednání mezi Lyonem a Liverpoolem skončilo.

Fekir měl za sebou mít i zdravotní testy a domluvené osobní podmínky, přestup se ale nakonec nekonal.

Zprávy v médiích následně uváděly, že to byl Liverpool, který z dohody vycouval a to kvůli obavám o hráčův dlouhodobý problém s kolenem.

Fekir nyní o celé situaci promluvil a řekl, že zdravotní testy na Anfieldu dopadly dobře a myslí si, že přestup zkolaboval z jiných důvodů, které mu nejsou doposud známy.

Pro L’Equipe Francouzský hráč řekl: “Okolo tohoto tématu se objevilo mnoho lží. Především co se pak týká těch o mé rodině. Zasáhlo je to stejně jako mě. 

“Chcete znát pravdu? Já ani nevím, co se stalo. Zdravotní testy jsem podstoupil a všechno bylo ok, nakonec se ale rozhodli mě nepodepsat. 

“V jednu chvíli to vypadalo, že chtěli, abych si myslel, že to je kvůli mého kolene. Ale to byla jen výmluva a to zdravotní testy jasně ukázaly. 

“To, co mě hodně štvalo, bylo to, že právě tyhle řeči o mém pseudo-fyzickém problému zničily mé šance podepsat s jinými kluby, které se o mě zajímaly. 

“Vůči Liverpoolu ale necítím žádnou zášť. Dali mi najevo, že mě opravdu chtěli.”

Nabil Fekir si odchod z Lyonu zajistil letos v létě a za 17,75m liber přestoupil do Realu Betis, kde podepsal čtyřletou smlouvu.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..