Napsal Ronaldo útočný příspěvek na VVD sám?

0

Cena Zlatý míč 2019 je rozdána a vítězem se stal Lionel Messi. Ten ale v médiích moc prostoru nedostal a to kvůli roztržce mezi Virgilem Van Dijkem, Cristianem Ronaldem a jeho sestrou. 

Sestra slavné CR7 Katia Aveiro se naštvala poté, co obránce Reds Virgil van Dijk zažertoval o jejím bratrovi. Při rozhovoru s reportérem těsně před udílením cen se jej zeptal, jestli byl Ronaldo opravdu rivalem, když se na slavnostním předání neukázal.

To rozčílilo Portugalcovu sestru, která na svůj instagram napsala: “Myslím si, že někteří lidé jsou opravdu frustrovaní!!!… Bylo dobře známo, že Ronaldo tuto cenu tentokrát nevyhraje. I přesto, že jsem vyhrál důležité kolektivní trofeje, ale to je něco jiného. 

“Takže drahý Virgile, Cristiano Ronaldo se rozhodl jít jinam… Říká ti něco Real Madrid? Možná ano, protože tento klub, s tímto Cristianem, tě mimochodem porazili i ve finále Ligy mistrů. A navíc Ronaldo má Zlatých míčů 5. 

“A ten stejný Ronaldo se svými spoluhráči rozbil Oranje v dalším finále… A drahý Virgile, Cristiano Ronaldo během svých ne úplně nejúspěšnějších momentů v kariéře stejně vyhrál více trofejí, než ty. Není to skvělé? 

“Virgile, první vyhraj nějaký titul a pak si můžeme popovídat. Až jich budeš pár mít, ty opravdu důležité, budeš se moci s Cristianem posadit k jednomu stolu.”

Jistě jste si všimli žlutě zvýrazněného textu, který je napsán v první osobě. Tak jak to teda je? Jedná se o chybu nebo je autorem někdo jiný, než Ronaldova sestra?

Chyba nebo ne?

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.