Doba čtení: 2 minut(-y)

Gary Neville byl po výkonu Arsenalu ve finále Carabao Cupu proti Manchesteru City silně kritický. 

“Moje bezprostřední myšlenky nevedou k Manchesteru City – titul Premier League už téměř vyhráli a nezáleží na tom, co se stane ve čtvrtek – je toho daleko více, jaká bude atmosféra ve čtvrtek v noci na Emirates?

Posledním zápasem 28. kola Premier League bude právě čtvrteční utkání Arsenal proti Manchesteru City. 

“Myslím si, že když obdrží první gól, bude to nejen pro Arsene Wengera, ale i hráče a celý klub hodně ošklivý zápas. Viděli jsme to minulou sezónu, probíhající protesty, které doprovázely každý zápas, nebylo to nic příjemného a myslel jsem si, že Arsene Wenger si zaslouží lepší chování než toto. 

“Ale cítím, že se něco podobného stane i ve čtvrtek. Nepříjemné to bude už při středeční předzápasové konferenci. Na Wembley bylo zezačátku 32,000 fanoušků Gunners, do konce to vydrželo jen něco okolo 5 nebo 6 tisíc. Nejen pro hráče to bude velmi náročný týden, ale budou se muset sebrat a předvést alespoň nějaký výkon. 

“To je to nejmenší, co mohou udělat, protože na Wembley žádný výkon nepředvedli. Po obdržení 3. gólu jen chodili sem a tam, někdy se rozběhli za míčem. Po fotbalovém hřišti se neprochází, to je prostě nepřípustné. 

“Nejspíše jim chybělo sebevědomí a víra v to, že dokáží porazit Man City, ale nazval bych to patetické nebo možná ostudné a to neříkám kvůli jedinému výkonu, který předvedli v neděli večer, ale k posledním 3 letům. Je to pořád dokola, hráči dělají ty stejné věci a prohrávají stejným způsobem. 

“Je těžké to takto říkat, jelikož se jedná o úžasný klub s historií a tradicí. 

“V prvních 10 letech pod vedením Arsene Wengera to byl silný, mocný, agresivní a útočný tým, který hrál dobrý fotbal. Poté hráli úžasné fotbalové kombinace a nyní nevidím nic. Žádná síla, moc, protiútoky nebo kombinace a je těžké se na to dívat. 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..