Neville: Ještě je brzo na jmenování Solskjaera permanentním trenérem

Gary Neville si myslí, že Manchester United by měl počkat alespoň do konce března předtím, než se definitivně rozhodne, kdo se stane jejich permanentním trenérem. 

Ole Gunnar Solskjaer je favoritem pro získání trvalého trenérského postu na Old Traffordu, čemuž mu pomohl fakt, že Red Devils jsou od jeho příchodu 11 zápasů bez porážky (V10, R1).

Ale s důležitými zápasy v FA Cupu a Lize Mistrů Neville cítí, že vhodnou dobou pro rozhodnutí o jmenování nového trenéra by byl konec března či začátek dubna.

“Myslím si, že je příliš brzy na to, aby tuto práci získal. V březnu by bylo ideální vše zhodnotit a v dubnu udělat finální rozhodnutí. Pak už bude jasné, jaký pohled na to má klub, jaký hráči a především jaké byly výsledky. 

“Není to jen proto, že mají 7 nebo osm náročných zápasů, ale dle mého názoru bude lepší zhodnotit časové období Solskjaera, což už budou ty tři nebo čtyři měsíce. Není ale pochyb, že Ole Gunnar Solksjaer dělá vše pro to, aby post získal. 

“Pokud bude Manchester United bude do konce sezóny pokračovat v nastaveném trendu a získají místo v top 4, pak není o čem hovořit. 

“Jakmile to totiž oznámíte, okamžitě se začne hovořit jen o tom, ‘které hráče podepsat a které prodat’. Nyní je v klubu dobrá atmosféra, ale v momentě, kdy tuto práci získáte permanentně, vaše otázky se začnou rychle měnit.”

 

Souhlasíte s Nevillem? Nebo si myslíte, že pro dobro všech by bylo lepší okamžité jmenování OGS?

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zapněte si upozornění na naše články, ať už Vám neunikne ani jeden 🔔

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.