Doba čtení: < 1 minuta

Newcastle United konečně povolil a po dlouhém nátlaku ze strany fanoušků souhlasil s vracením peněz držitelům sezónních vstupenek za zápasy odehranými za zavřenými dveřmi. 

Tisíce fanoušků se při pohledu na své bankovní konta zděsilo, jelikož jim z něj mizely platby za sezónní vstupenky bez toho, aniž by se mohli zápasů svého týmu účastnit.

Fanoušci Newcastle United odhadli, že měsíčně si klub stahoval asi 1 milion liber, od března to tak dělá částku okolo 7 milionů liber.

Až nyní klub souhlasil, že během této sezóny peníze všem držitelům sezónních vstupenek vrátí. První platbu, která pokryje 5 domácích zápasů, fanoušci obdrží během prosince.

Newcastle dal příznivcům také možnost poslat peníze už na sezónu další, tedy 2021/22, během které se snad už budou moci diváci na stadiony vrátit.

Fanoušci klubu ale oponovali tím, že za sezónní vstupenky platili v době ‘největší krize a nezaměstnanosti’.

K tomu všemu jsou příznivci donuceni platit si za zápasy extra poplatky k již existujícímu předplatnému jak na Sky Sports, tak i BT Sport. Týká se to několika zápasů a poplatek za zhlédnutí činí 14,95 liber. Proti tomuto se postavil současný majitel klubu – a nenáviděná osoba na St. James’ Parku – Mike Ashley.

Ten na úterní schůzi akcionářů Premier League navrhl, aby se cena alespoň snížila a to na 4,95 liber za zápas.

Premier League se na kontroverzní extra platby podívá po listopadové reprezentační přestávce.

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..