Doba čtení: < 1 minuta

Paris Saint-Germain se snaží splnit Neymarová ‘přání’ a zajistit letní dohodu pro útočníka Arsenalu Alexise Sancheze. 

Neymar se letos v létě přestěhoval z Barcelony do Paříže a to za rekordní sumu 198 milionů liber (222 milionů eur). Od té doby vytvořil Brazilec silnou přední frontu po boku Edinsona Cavaniho a Kylinana Mbappého. Ale zprávy naznačují, že PSG chtějí Cavaniho nahradit útočníkem Arsenalu Alexisem Sanchezem, kterého Nemyar zahrnul do svého ‘seznamu přání’ při jednáních s PSG o přestupu.

Podle francouzského deníku Le Parisien jsou Neymar se Sanchezem dobří pátelé a Brazilec vybral svého bývalého spoluhráče z Barcelony jako někoho, koho by rád do PSG přivedl. Jakákoliv dohoda by tak ale mohla znamenat odchod pro legendu klubu Edinsona Cavaniho, aby jeho prodejem klub vyrovnal své finanční prostředky a neporušil pravidla Finační Fair Play.

Německé křídlo Julian Draxler se také objevil jako potencionální volba pro příchod Sanchéze.

Ale poté, co nastala proslulá situace mezi Cavanim a Neymarem ohledně volného kopu, sportovní ředitel PSG Antero Henrique údajně vyjádřil své znepokoení nad efektiviotou útočníka před bránou a je možné, že Uruguajcovy dny v hlavním městě Francie by mohly být spočítány.

Sanchézovi v létě skončí smlouva a to znamená, že může už v lednu začít volně jednat s dalšími kluby. Le Parisien tvrdí, že je otevřený přestupu do PSG, ale možností zůstává i Manchester City.

Hlasujte:

Naby Keita vs Fernandinho

 

Z důvodu platnosti zákona č. 186/2016 Sb., Zákona o hazardních hrách, nemohou Čeští čtenáři vsázet.

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..