N’Golo Kanté odmítl návrat do tréninku

0
n'golo kante
Doba čtení: < 1 minuta

Chelsea udělila N’Golo Kantému povolení vynechat středeční trénink poté, co záložník vyjádřil své obavy o návratu k fotbalu uprostřed koronavirové pandemie. 

29-ti letý hráč se v úterý vrátil do tréninkového komplexu Chelsea Cobhamu spolu s ostatními, rozhodl se ale, že se dalšího, tedy středečního tréninku, nezúčastní.

V úterý se k fotbalu vrátila většina týmů Premier League, i když tréninky probíhají v malých skupinách po 4 až pěti hráčích a předchází jim řada přísných bezpečnostních opatření, která musí kluby dodržovat.

Jen pár týdnů před Mistrovstvím světa ve fotbale v roce 2018 přišel N’Golo Kanté o svého bratra, který zemřel na infarkt, sám záložník několik měsíců předtím omdlel na tréninku, i když zdravotní testy ukázaly, že je v pořádku.

Dalším hráčem, který návrat odmítl, je i kapitán Watfordu Troy Deeney a to nejen kvůli obavám o svého malého syna, ale také o hráče z etnických menšin. Ve spojení s tímto požádala Asociace profesionálních fotbalistů Premier League, aby dále podpořila výzkum vlivu koronaviru na tzv. BAME hráče.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..