Etihad stadion – domov Manchesteru City – bude částečně využívat Národní zdravotní služba Velké Británie (NHS) pro pomoc s bojem proti koronaviru. 

City vyklidili prostory VIP boxů a konferenčních místností, které poskytli k dispozici NHS k trénování lékařů a zdravotních sester během současné krize.

Premier League je v současné chvíli pozastavena minimálně do 30. dubna a City proto nemá pro nejbližší týdny naplánovány žádné akce ani zápasy.

Není to poprvé, co stále ještě mistři Premier League během krizových situací poskytli pomoc. V roce 2017 se stal stadion útočištěm pro oběti bombardování v Manchesterské aréně.

V komplexu Manchester Central (výstavní a konferenční centrum) se již staví dočasná nemocnice, která je připravena pro očekávaný nárůst infikovaných lidí.

Dalším místem, které se proměnilo v nemocnici, je i Londýnský ExCel Centre s kapacitou 2,000 lůžek, podobně se na pomoc otevřel i stadion Cardiffu City Principality Stadium.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

1 komentář

  1. Docela by mě zajímalo, který inteligent došel k závěru, že v roce 2017 někdo bombardoval Manchester. Respektive dokonce že bombardoval uvnitř Manchester Areny. Ale představa je to komická, už vidím ty obří bombardéry jak proletí vchodem a rozpoutají uvnitř peklo.

    Že jsou vaše překlady naprosto tragické už jsem si zvykl, ale tohle je fakt vrchol hlouposti a neznalost základních souvislostí.

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.