Chelsea není na přestupovém trhu aktivní kvůli zákazu registrace nových hráčů, nového trenéra Franka Lamparda už mají taky, a proto jdou v médiích tak trochu mimo hlavní dění. Co je ale v Londýnském celku nového?

 

Nepříjemná zpráva o operaci Reece Jamese


Do nové sezóny Premier League zbývá méně než 1 měsíc a Frank Lampard obdržel nepříjemné novinky. Krajní obránce Reece James musel podstoupit operaci.

Zdálo se, že 19ti letý hráč, který v loňské sezóně zaujal na hostování ve Wigan Athletic, dělá v rekonvalescenci poškozeného vazu v kotníku velké pokroky. Zranění si přivodil během letního turnaje Toulon a původně měl chybět až 3 měsíce.

I přes zranění se ale vrátil do individuálního tréninku ve snaze dostat se do kondice co nejdříve to bude možné.

Nicméně poslední příspěvek fanoušky Chelsea nepotěšil, jelikož potvrdil, že operace byla přeci jen nutná.

 

Jak to vypadá s Callum Hudson-Odoiem nebo Ruben Loftus-Cheekem?


18ti letý Callum Hudson-Odoi se zotavuje ze vážného zranění Achillovky a operaci podstoupil ještě před koncem loňské sezóny. A zdá se, že by se mohl pro následující kampaň vrátit v plné síle.

Nepředpokládá se sice, že by si zahrál hned v zahajovacím utkání proti Manchesteru United, nicméně Chelsea doufá, že se bude moci zapojit do prvních zápasů nové sezóny.

Co se týká Ruben Loftus-Cheeka, toho potkal podobný osud. Také si natrhl Achillovu šlachu, nicméně to se stalo před finále Evropské ligy.

Loftus-Cheek, který před pár dny podepsal prodloužení své smlouvy, je zpátky v Cobhamu, kde podstupuje rehabilitace, ale na Hudson-Odoie mu pár týdnů zbývá.

Physioroom.com uvádí, že by se měl do akce vrátit 2. listopadu, kdy Blues cestují na Vicarage Road.  Zpráva uvádí, že jeho zranění bylo daleko vážnější, než spoluhráčovo, proto i rekonvalescence bude trvat delší dobu.

Další ztrátou pro Blues je i Antonio Rudiger, který si ke konci kampaně vážně poranil koleno, které si vyžádalo operaci.

Začátek nové sezóny Premier League nejspíše nestihne.  Blues tak budou muset jeho místo zaplnit Davidem Luizem a Andreasem Christiensenem.

 

Odvolala se Chelsea proti zákazu nebo ne?


Rozhodčí soud pro sport (CAS) před pár dny potvrdil, že Chelsea stále nepodala odvolání k pozastavení uděleného zákazu.


Nicméně, Chelsea dosud nepodala odvolání k pozastavení zákazu letních přestupů.

 

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Booking.com

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.