Druhá prohra na domácím hřišti v řadě v Lize Mistrů pro Rudé ďábly znamená, že je na Camp Nou čeká pořádný kus práce.

Pokud bude chtít Manchester United dosáhnout semifinále Ligy Mistrů, bude potřebovat daleko větší zázrak než ten, který jim přinesla březnová noc v Paříži.

Kvalita jejich oponentů v Katalánském městě s Lionelem Messim v čele bude utkání na Camp Nou diktovat a určitě se pokusí napravit trošku pokulhávající výkon na Old Traffordu.

Luke Shaw a jeho markování Messiho nalevo a extra pomoc v podobě Diogo Dalota naznačuje, že Ole Gunnar Solskjaer se zprvu snažil zdržet se a až následně využít svých šancí.

Ale plán A vydržel méně než 12 minut, jelikož po hlavičce Luise Suáreze míči do vlastní sítě pomohl Luke Shaw. Navíc k tomu připočítáme fakt, že United se nepodařilo zajistit si jedinou střelu na cíl během celého utkání, což jen podtrhlo to, že se ztráceli v mnoha aspektech hry.

Naprostou dominanci míče si udržovala Barcelona a okolo 30. odehrané minuty měli hosté držení až 90%.

V druhém poločase se sice na straně Red Devils některé aspekty hry zlepšily, hrálo se ale i nadále pod taktovkou lídrů tabulky La Ligy.

Proto nebude pro tým Ole Gunnar Solskjaera snadné přijet na Camp Nou, což bude představovat ještě daleko větší výzvu, než tu, kterou dokončili před 5 týdny v Paříži.

 

Věděli jste, že máme mimo jiné kategorii ‘Manchester United’, kde najdete všechny články z Old Traffordu?

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.