Doba čtení: 2 minut(-y)

Mohamed Salah nechal dveře pro potenciální přestup do Barcelony či Realu Madrid otevřené, poté, co je popsal jako “dva top kluby”, domnívá se fotbalový expert Alvaro Montero. 

Stávající smlouva Egyptské hvězdy na Anfieldu běží do roku 2023. V posledním rozhovoru ale vyjádřil svůj obdiv k obou španělským gigantům, čímž jen rozvířil spekulace o jeho potenciálním budoucím přestupu.

“Myslím si, že Real Madrid a Barcelona jsou dva top kluby”, řekl Mo Salah pro španělský AS.

“Kdo ví, co se stane v budoucnu, nyní se ale soustředím na to vyhrát Premier League a Ligu mistrů s Liverpoolem.”

Novináři ale tyto komentáře samozřejmě nenechali bez dalšího povšimnutí a Salah tak dodal: “Je to těžká otázka, ale pro tuto chvíli mohu říct, že všechno je v rukách klubu. Samozřejmě, že tady chci překonat rekordy, opakuji, že všechny klubové rekordy, ale všechno má v rukách klub.”

V návaznosti na to promluvil fotbalový expert Alvaro Montero. Ten věří, že Mohamed Salah je otevřen odchodu z Anfieldu, dodává ale, že v současné chvíli je pro Real Madrid téměř nemožné finančně si tohoto hvězdného forwarda dovolit.

“Tady ve Španělsku to bereme tak, že Salah nechal dveře otevřené potenciálnímu přestupu jak do Barcelony, tak i Realu Madrid.  

“Je dobře známo, že trenér Barcy Ronald Koeman zoufale potřebuje podepsat nové hráče. Chce například Erica Garcíu z Man City nebo Memphise Depaye z Lyonu. 

“Co se týká Realu Madrid, je to složitá situace především ekonomicky. A i přesto, že Mo Salah je extrémně dobrý hráč a Real Madrid jeho góly potřebuje, je to v současné chvíli téměř nemožné. 

“Například před pár dny pořádal Real Madrid své výroční shromáždění. Na něm mj. promluvili o tom, že kvůli koronavirové krizi přišli o 107 milionů eur a po zdanění rok zakončili pouze s €313 000, což je samozřejmě malá částka peněz, když si spočítáte, že rozpočet Realu Madrid každý rok je okolo 800–850 milionů eur.”

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..