Doba čtení: < 1 minuta

Alexis Sanchéz přiznal, že po přestupu do Manchesteru United od sebe očekával víc. 

Chilský forward se k Rudým ďáblům připojil v lednovém přestupovém oknu z Arsenalu a od svého příchodu stihl skórovat jediný gól v 10 utkáních. 29 letý hráč tak přiznává, že má stále problémy s adaptací a novým životem v Manchesteru poté, co odehrál 4 sezóny s Gunners.

“Jsem k sobě přísný a proto jsem od sebe očekával daleko víc” řekl Sanchéz chilským médiím během svého pobytu s národním týmem ve Švédsku.

“Po svém příchodu na Old Trafford bylo náročné všechno změnit a navíc tak rychle. Dokonce jsem váhal, jestli sem mám přijít.”

“Změna klubu byla velmi náhlá – bylo to poprvé, co jsem změnil svůj klub během lednového přestupového období. Ale i mnoho dalších náročných věcí se v mém životě událo.”

Chile se nekvalifikovalo na Mistrovství světa v Rusku a Sanchéz odhalil, že přemýšlel o tom, že nepřijede ani na přátelský zápas proti Švédsku, který se odehraje v sobotu. Názor změnil až rozhovor s Chilským brankářem Claudio Bravem. “Požádal jsem o svolení národní tým, abych se zápasů nemusel účastnit. Ale pak jsem si promluvil s Claudiem a ten mi řekl, že bychom měli zůstat všichni jednotní.”

 

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..