Ole Gunnar Solskjaer přiznal, že navrácení Manchesteru United do jeho slavných kolejí by mu mohlo trvat i několik let. 

Po prohraném prvním kole čtvrtfinále Ligy Mistrů proti Barceloně 1-0 začali Rudí ďáblové dobře a už v první minutě utkání na Old Traffordu trefil Marcus Rashford břevno brány.

Nicméně následné osudové chyby dovedly Lionela Messiho k dvojímu zásahu a Barca už převzala téměř stoprocentní kontrolu. Nakonec postoupili s celkovým výsledkem 4-0.

Solskjaer přiznal, že s nejistým bojem o top 4 a vypadnutí z Ligy Mistrů, jej čeká v prvním týmu Red Devils spousta práce.

“Víme o tom, že nás čeká hodně práce. Už jsem to řekl několikrát, nic se nezmění přes noc a příštích pár let bude hodně důležitých pro to, abychom se pokusili dostat na úroveň Barcelony. 

“Práci jsme už započali a vše projednáváme i se samotnými hráči. Musíme vytvořit prostředí pro světovou špičku a to každý jeden den. 

“Máme v týmu dobré hráče, se kterými je třeba pracovat, ale čeká nás také velká rekonstrukce. Ta odstartovala s trenéry, hráči a v létě bychom také rádi přidali 1 nebo dvě nové posily.”

Solskjaer chyb na začátku utkání a promarněných šancí litoval a dodal: “Když se dostanete na tuto úroveň, nemůžete uklouznout a dělat takové chyby. Musíte těch šancí využívat.”

Po kom by měl Manchester United v letním přestupovém okně sáhnout? Napište 2 jména do komentářů pod článkem ↓↓

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

anglickaliga.com

Booking.com

2 komentáře

  1. Kdybych měl vypsat jen 2 jména, tak by to byli Koulibaly a Sancho. Dále bych se mi líbili – Manolas ( relativně levný a zkušený stoper ), Alderweireld ( levný a prověřený v PL ), Lozano, Milinkovič-Savič a Icardi.

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.