Sezóna Manchesteru United
Doba čtení: < 1 minuta

Trenér Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer přiznal, že si není jistý, kolik finančních prostředků dostane pro letní nábor nových posil, který nejspíše omezí dopady koronavirové krize. 

United v posledním roce do prvního týmu dost zainvestoval. Za téměř 200 milionů liber přivedli hráče Bruno Fernandese, Harry Maguire, Aarona Wan-Bissaku a Daniela Jamese.

Velké plány si maloval Ole Gunnar Solskajer i pro toto přestupové okno, nicméně koronavirová pandemie ochromila celý svět nevyjímaje toho fotbalového.

Často se v médiích spekulovalo o cílových hráčích Man United pro toto léto a nejvíce se skloňovalo jméno Jadona Sancha. Borussia Dortmund si je ale hodnoty svého hráče dobře vědoma a i když by mohla kvůli současné krizi z ceny něco málo ustoupit, stále je to částka dost významná.

A právě o restrikcích promluvil i Solskjaer: “Myslím si, že pandemie udeřila nás všechny dost znatelně. 

“Musíme si ještě počkat na to, jak se věci vyvinou a jaký dopad bude pandemie opravdu mít. Až poté uvidíme, v jaké finanční situace se nacházíme.

“Některé týmy investují, některé ne. My sami musíme naši současnou situaci dobře prověřit a podívat se, jak na tom jsme. Vím, že klub již nějaká čísla oznámil.   

“Není na mně říct, že budeme mít k dispozici částku XX, protože to nevím. Jsme sice finančně stabilní klub, ale taky si myslím, že nejvíce postižen. 

“Počkejme si na to, kdy se na stadiony budou moci vrátit fanoušci a taky záleží na umístění v tabulce. Situace by se změnila, i kdybychom vyhráli trofej – buď FA Cup nebo Evropskou ligu” dodal Norský kouč.

A právě k FA Cupu se přiblížili a to výhrou v sobotním zápase proti Norwichi. Nyní je už čeká semifinále.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..