Doba čtení: < 1 minuta

Manchester United hlásá, že Old Trafford je připraven přivítat 23,500 fanoušků – samozřejmě v souladu s protokoly a bezpečnostními opatřeními. 

Původně se plánovaly stadiony znovu otevřít v říjnu, nicméně kvůli nárůstu případu Covid-19 se britská vláda rozhodla tyto plány pozastavit. Kdy se budou moci vrátit fanoušci na tribuny stále není jasné.

Na Old Traffordu se naposledy diváci objevili v březnu a to ve vítězném Manchesterském derby 2-0.

Provozní ředitelka klubu Collette Roche věří, že se klubu brzy podaří fanoušky navrátit a konkrétně jsou připraveni přivítat 23,500 z nich. “Velmi nás mrzelo, když se vláda rozhodla pozastavit plány na návrat příznivců na ochozy, protože jsme měli vše připraveno na jejich bezpečný příchod. 

“Strávili jsme poslední dva měsíce jednáním s vládou ve snaze zajistit ten správný přístup, který by umožnil hostit 23,500 diváků v souladu s bezpečnými vzdálenostmi.”

Zatímco adresovala zdraví veřejnosti jako prioritu číslo 1, Roche doddala, že je nefér, že se k fotbalovým fanouškům chová jinak, než k ostatním skupinám. “Je těžké pochopit, proč se lidé mohou shromažďovat v jiných prostředích jako v letadle nebo restauraci nebo dokonce v kině, kde mohou sledovat fotbal. Máme připravené plány a postup k zajištění bezpečného návratu diváků.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..