‘Ole Gunnar Solskjaer přinesl do Man Utd vzrušení’

Luke Shaw říká, že s příchodem Ole Gunnar Solskjaera se v Manchesteru United znovu objevilo ‘vzrušení’ a že nový trenér je ‘naprosto rozdílný’ od svého předchůdce Josého Mourinha. 

Bývalý útočník a legenda Red Devils Solskjaer byl jmenován dočasným manažerem do konce sezóny poté, co se Manchester United rozhodl 18. prosince propustit Josého Mourinha.

Shaw se pod Portugalcovým vedením často dostával do centra jeho kritiky a v posledních 4 zápasech jeho vlády si ani nezahrál.

Před středečním výletem Manchesteru United na St. James Park, kde se postaví domácímu týmu Rafy Beníteze, obránce poděkoval Josému za vše, co nejen pro klub, ale i pro něj jako člověka a hráče udělal. Zároveň ale dodal, že ‘Ole má úplně jiný styl, kterému se všichni rychle adaptují a užívají si fotbal’.

“S návratem Oleho je v všude okolo klubu vzrušení, máme mnoho věcí, na které se můžeme těšit. 

“Ole je velmi pozitivní a přátelský člověk a tento klub zná opravdu dobře. Ví, co potřebuje. Bude tady s námi 6 měsíců a je to pro něj skvělá příležitost odvést fantastickou práci, což mu všichni přejeme.

“Stojíme za ním a stejně tak, jako my chceme to nejlepší pro něj, víme, že i on chce to nejlepší pro nás. Musíme společně pracovat a pokračovat v tom, co děláme s úsměvem na tváři a vyhranými zápasy.”

Od jmenování Solskjaera Untied vyhráli 3 zápasy a připojili se k závodu o místo v top 4.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zapněte si upozornění na naše články, ať už Vám neunikne ani jeden 🔔

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.