Opustí trápící se Alli Tottenham? Paříž znovu jeví zájem, v lednu do ní nejspíš půjde hostovat

0
Doba čtení: < 1 minuta

Paris Saint-Germain si jde sebevědomě a trpělivě za svou vyhlédnutou kořistí. Už v létě se francouzský klub pokoušel rozšířit své řady o velmi talentovaného anglického záložníka Dele Alliho, tehdy ale ještě vedoucí Tottenhamu Daniel Levy nabídku smetl ze stolu.

Jenže od začátku sezóny už to je nějaký ten pátek, a je více než zřejmé, že 24letému rodákovi z Milton Keynes se nepovedlo přesvědčit Josého Mourinha, že si i letos zaslouží pevné místo v základní sestavě Spurs.

Ba naopak. Vysoký ofenzívní fotbalista se v poslední době fotbalově trápí. V Premier League odehrál dosud za probíhající sezonu v součtu jen něco málo přes hodinu, dalších šest startů nastřádal v Evropské lize. Víc ani ťuk.

Není tak divu, že už i londýnský klubu a zejména pak samotný hráč zvažují, co s nastalou nepříjemnou situací dělat. Vysvobození může přinést právě evropský vicemistr. Podle anglických médií jej totiž první odmítnutí neodradilo od dalšího pokusu a tentokrát by mu to mohlo vyjít.

Alli, jenž v Tottenhamu odehrál už 230 zápasů, v nichž zaznamenal 64 branek a 56 asistencí, má dlouhou smlouvu až do konce ročníku 2023/24 a Paříži by se vyplácel jen velmi těžce. Vysoce pravděpodobná je ale varianta s hostováním, zřejmě půlročním, aby se Angličan v přeci jen o něco klidnější Ligue 1 zase vrátil do formy.

A ačkoliv by s ohledem na pár zranění v kádru Spurs mohl mít cestu zpátky do týmu o něco méně trnitou, vše nasvědčuje tomu, že pokud se za následující tři týdny nestane nic mimořádného, Dele Alli se na nějaký čas stane hráčem PSG.

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..