Dvojice hráčů Arsenalu Mesut Ozil a Sead Kolašinac jsou v současné chvíli pod 24 hodinovou ochranou a to kvůli obavám policie, že se dostali do centra války gangů. 

Celá situace začala tím, když před pár týdny dvojice Kanonýrů unikla pokusu o loupež.

Dva podezřelí na motocyklu se pokusili napadnout Ozilův vůz, ve kterém seděl se Sead Kolašinacem. Právě ten z vozu rychle vyskočil a rozehnal je ještě předtím, než dorazila policie.

Ozil a Kolašinac následně obdrželi několik výhrůžek, které Arsenal donutily k rozhodnutí nenasadit je do zahajovacího zápasu nové sezóny Premier League proti Newcastle.

V neděli proběhl další podobný incident, během kterého byli zatčeni dva muži a podle The Sun se policie rozhodla během stále probíhajících vyšetřování poskytnout oběma hráčům a jejich rodinám 24 hodinovou ochranu, aby se předešlo dalším útokům.

Další bezpečnostní obavy přicházejí s tím, že se situace měla vyeskalovat ve spor gangů s tím, že konkurenční východoevropský gang varoval útočníky, že hráči Arsenalu musí být ze všeho vynecháni.

Právě to vedlo k dalším výhrůžkám a zatímco cílem původního útoku bylo získat drahé hodiny hráčů, nyní jim bylo řečeno, že jsou připraveni jim ‘vzít všechno’.

Dosud není známo, zda provedené zatčení umírní obavy, ale prozatím se zdá, že úřady postupují velmi opatrně, aby zachovaly svou bezpečnost.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.