Mesut Ozil a Sead Kolašinac si v zahajovacím zápase Arsenalu proti Newcastle nezahrají kvůli ‘dalším bezpečnostním incidentům’, které v současné chvíli vyšetřuje policie. 

Mesut Ozil a Sead Kolašinac před nedávnem unikli pokusu o loupež v Londýně. Dvojice hráčů Arsenalu nebyla nijak zraněna.

V zápase Emirates Cupu proti Lyonu, který se odehrál o pár dní později, si Ozil s Kolašinacem také nezahráli, ale očekávalo se, že pro první ligové utkání sezóny budou připraveni.

Arsenal nicméně vydal oficiální prohlášení, ve kterém zmiňuje, že dvojice si v nedělním zápase proti Strakám nezahraje.

“Mesut Ozil a Sead Kolašinac nejsou součástí týmu pro náš zahajovací zápas proti Newcastle United poté, co proběhly další bezpečnostní incidenty, které jsou nyní vyšetřovány policií. 

“Spokojenost našich hráčů a jejich rodin je pro nás na prvním místě a k rozhodnutí jsme došli po konzultaci s nimi i jejich zástupci. 

“S policí spolupracujeme a poskytujeme našim hráčům a jejich rodinám další podporu. Těšíme se ale na jejich návrat co nejdříve to bude možné. 

“K této záležitosti se již nebudeme dále vyjadřovat.”

Oba hráči jsou v pořádku a v bezpečí, problém ale je v dalších incidentech, které se odehrály na několika místech v posledních pár dnech.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.