Ozil odmítl přestup do Fenerbahce, jelikož si nemohou dovolit jeho plat

0
Doba čtení: < 1 minuta

Záložník Arsenalu Mesut Ozil odmítl nabídku ze strany tureckého Fenerbahce, jelikož mu nejsou schopni nabídnout jeho současný plat 350,000 liber týdně. 

Od restartu fotbalu si Němec s tureckými kořeny nezahrál pod Mikelem Artetou jedinou minutu. Proto fanoušci Kanonýrů letos znovu doufají, že mezi hráčem a klubem dojde k ukončení spolupráce.

Německý Bild píše, že hnací silou za Ozilovým odchodem z Arsenalu stojí zčásti i jeho žena bývalá Miss Turecko Amine Gulse.

V současné smlouvě záložníkovi zbývá posledních 12 měsíců, nicméně ze svých mzdových požadavků, zdá se, ustoupit nehodlá.

Stejná publikace dále uvádí, že Ozil je připraven dostát svému kontraktu na Emirates stadionu a po zbylých 12 měsíců i pod hrozbou sezení na lavičce pobírat £350,000 týdně.

Jeho manželka má ale ambice vrátit se k herectví právě v Turecku, kde je dobře známá. Proto se snaží Ozila přesvědčit k odchodu z Londýna.

Dalším zájemcem o služby tohoto 31 letého hráče je i jiný turecký tým a to Istanbul Basaksehir, který se chystá podat nabídku. Ozila se podle 90min pokusili získat už v loni v létě a svůj zájem o něj obnovili i nyní.

Basaksehir vůbec poprvé vyhrál ligový titul a kvalifikoval se tak i do Ligy mistrů, díky čemuž by mohl dát Ozil přednost právě jim před Fenerbahce.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..