“V Arsenalu zůstanu až do roku 2021”

0
mesut ozil gunners
Doba čtení: < 1 minuta

Mesut Ozil promluvil o tom, že v Arsenalu plánuje zůstat až do roku 2021, kdy mu vyprší kontrakt. 

Ozil si v 11 zápasech Gunners v této sezóně zahrál v pouhých dvou a přiznává, že při ‘sledování zápasů z domova’ má pocit ‘bezmoci’.

V rozhovoru s The Athletic ale Ozil řekl, že nemá v plánu nikam odejít a dodal: “Mám smlouvu do léta 2021 a zůstanu do té doby.

“Když jsem nový kontrakt podepisoval, promýšlel jsem si to opravdu pečlivě a věděl jsem, že je to jedno z nejdůležitějších rozhodnutí v mé fotbalové kariéře. Nepodepisoval jsem to s vidinou toho, že tady zůstanu další rok nebo dva, Arsenalu jsem chtěl upsat svou budoucnost a klub chtěl to stejné. 

“Je přirozené, že Vás potkají těžké časy, ale to není důvodem utíkat. A to ani nemám v plánu. Zůstanu tady alespoň do 2021.”

Fanoušci Kanonýrů Ozila často kritizovali za jeho absenci během zápasů a to z důvodu nemoci, on ale odmítl, že by zdravotní stav používal jako výmluvu. “Jsem frustrovaný i z toho, že když nejsem k dispozici pro zápas, lidé začnou pochybovat o tom, zda je nemoc tím pravým důvodem. 

“Pokud mě ale znáte, věděli byste, že bych nikdy nepoužil zdraví jako výmluvu. Je to naopak. Odehrál jsme mnoho utkání, i když jsem byl nemocný či měl zranění. 

“Není to ideální, ale vždy se snažím udělat vše pro to, abych byl pro zápas k dispozici.”

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..