Zástupci německého záložníka vyvrátili spekulace, které spojovely jméno jejich klienta s odchodem z Arsenalu a řekli, že Ozilova budoucnost je na severu Londýna.

Agent Mesut Ozila odmítl zprávy o tom, že hvězda Gunners by mohlq brzy opustit klub. Právě o tom se hojně spekulovalo poré, co si záložník v posledních týdnech Emeryho týmu moc nezahrál. Trenér Gunners tyto důvody popsal jako ‘taktické’ a před pár dny řekl, že ‘klub Ozila potřebuje’.

V současné době není záložník k dispozici kvůli zranění kolene, kvůli kterému si nezahrál v utkáních proti Liverpoolu a Fulhamu.

Ozil chyběl na startu v zápasech proti Southamptonu, stejně tak jako ve čtvrtfinále Carabao Cupu proti Tottenhamu, i když 23. prosince se vrátil jako kapitán a to v zápase proti Burnley. Právě v tomto utkání si připsal 2. asistenci Premier League v této sezóně.

“Preferoval bych, abychom o Mesutově situaci nemluvili veřejně” řekl agent Dr. Erkut Sogut.

“Nicméně vzhledem k nedávným spekulacím o tom, že můj klient odejde z Arsenalu, cítím, že je na místě se k tomuto tématu vyjádřit, ukončit tyto spekulace a nechat jej, aby se mohl znovu soustředit pouze na fotbal.

“Mesut podepsal novou smlouvu v loni v lednu, protože svou budoucnost viděl v Arsenalu a od té doby se nic nezměnilo. Chce tady zůstat po celou dobu svého kontraktu a možná ještě déle. 

“Mesut je 100% oddán Arsenalu FC. Tento klub miluje, sdílí stejné hodnoty a nechce být nikde jinde.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zapněte si upozornění na naše články, ať už Vám neunikne ani jeden 🔔

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.