Doba čtení: < 1 minuta

Forward Arsenalu Pierre-Emerick Aubameyang odpověděl na kritiku z úst záložníka Realu Madrid Toniho Kroose, kterému se nelíbí způsob jeho oslav gólů. 

Německý reprezentant před pár dny promluvil o kapitánovi Gunners s tím, že není dobrým idolem a to kvůli výběru masky isnpirované filmem Černý Panter, kterou si minulé jaro nasadil na oslavu gólu v Evropské lize proti francouzskému Rennes.

Aubameyang se těmito oslavami proslavil hlavně během svého působení v Borussii Dortmund. Tam na oslavu gólů vytahoval jednu maskou za druhou.

A zatímco diváci to milují, Toni Kroos, který se stal hostem v podcastu Einfach mal Luppen via Sport Bild, tak nadšený nebyl. “Aubameyang jednou oslavil gól tím, že vytáhl masku. No a tím to pro mě skončilo. 

“Nemyslím si, že je to dobrý vzor. Jaký nesmysl.”

Původně se Aubameyang k těmto komentářům vyjadřovat nechtěl, nicméně nakonec přeci jen neodolal. Kapitán Arsenalu odpověděl záložníkovi skrze citaci k vyobrazení sebe samého, který vytvořil malý žák. Ten měl za úkol vytvořit obrázek, který mu dělá radost.

Aubameyang k tomu napsal: “Jen tak mimochodem. Má Toni Kroos děti? Jen aby se nezapomnělo, dělal jsem to pro svého syna a udělám to znovu. 

“Přeji ti, aby ses jednoho dne dočkal i ty svých dětí a udělal je tak šťastné, jako tyhle žáky. Nezapomeň #maskon #staysafe.”

Jsem tým...

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..