Doba čtení: < 1 minuta

Trenér Manchesteru City Pep Guardiola by byl rád, kdyby Lionel Messi ukončil svou kariéru v Barceloně i kvůli svému vlastnímu silnému spojení s tímto španělským klubem. 

Téměř okamžitě poté, co Pep Guardiola podepsal s Manchesterem City prodloužení své smlouvy, se začalo spekulovat o tom, že je to jen další krok v procesu příchodu Lionela Messiho do Premier League.

Nicméně Katalánský kouč řekl, že doufá, že Argentinská hvězda ukončí svou kariéru právě na Camp Nou raději, než by přestoupil do Premier League či jinam.

“Leo Messi je hráčem Barcelony a když se zeptáte mě a chcete znát můj názor, jsem člověk, který Barceloně vděčí za vše, co pro mě jako hráče udělala. Dali mi úplně všechno, od začátku od mého působení v akademii. 

“Takže bych si přál, aby svou kariéru ukončil tam. To je to, co chci. Jako fanoušek Barcelony, byl bych rád, kdyby skončil tam. 

“Ale letos mu vyprší smlouva a poté uvidíme, co se stane a co má v plánu. 

“Nyní je ale hráčem Barcelony. Přestupový trh se otevře až v červnu nebo červenci a my máme vlastní zápasy a cíle. To je vše, co k tomu řeknu”, dodal Guardiola.

Reprezentační přestávka je u konce a Manchester City si v sobotu večer zahraje proti svým Londýnským rivalům Tottenhamu. Kohouti sedí na 2. místě tabulky pouhý bod za lídry Leicesterem City.

Previews 9. kolo Premier League

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..