Phil Neville věří, že José Mourinho je pro Manchester United tím správným mužem a říká, že kritika směrem k Portugalskému trenérovi se stává ‘osobní’. 

Některé zprávy před pár dny naznačovaly, že v případě prohry sobotního zápasu Red Devils proti Newcastle, Manchester United propustí Josého Mourinha. To bylo nicméně o několik hodin později samotným klubem vyvráceno.

Mourinho na otázku ohledně těchto spekulací uvedl, že se jedná o hon na jeho osobu, se kterým se ale dokáže vyrovnat. A s tím Phil Neville souhlasí.

“José je stále někdo, ke komu vzhlížím a koho obdivuji, jelikož je přirozené, že trenéři procházejí nelehkými obdobími. 

“Já jsem byl propuštěn dvakrát a moc dobře vím, jak to bolí, když lidé v případě proher dávaji vše za vinu vám. Někdy je to až moc osobní a to je dle mého názoru případ Josého. Souhlasím s ním, protože si myslím, že se opravdu jedná o hon na jeho osobu – všichni jej nonstop sledují. 

“Manchester United má ale toho pravého muže, který se s těmito záležitostmi dokáže vypořádat.”

Bývalý hráč Rudcýh ďáblů si také myslí, že současnou situaci mají za vinu všichni, nejen jednotlivci. “O týmech Manchesteru United vždy smýšlím jako o soudržnosti celého klubu. 

“Nadřízení přišli po výhrách Evropských pohárů a FA Cupu dolů do šaten a všechen úspěch jsme sdíleli společně. Také jsme ho oslavovali s našimi fanoušky.

“Je to všechno nebo nic. Nemůžete se vydat do boje jen sám za sebe, musíte bojovat pospolu a to je to, co se stalo v sobotu. Najednou všichni začali tahat za jeden provaz.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Přidejte si stránku k Oblíbeným ⭐

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.