Doba čtení: < 1 minuta

Mauricio Pochettino začal na lednové okno plánovat další přestupy poté, co byl Tottenham vyřazen z Carabao Cupu v rukách Colchesteru United, který hraje v League Two. 

Po 90ti minutách hry bez gólu přišly na řadu penalty a kvůli neproměněným střelám Christiana Eriksena a Lucase Moury pro Kohouty Carabao Cup skončil už ve 3. kole.

Pochettino, který sice severolodnýnský klub ustálil v top 4, nicméně stále nedoručil žádnou trofej, před pár týdny veřejně promluvil o problémech v prvním týmu. Odhalil nezdravou atmosféru v kabině a faktem toho byli i Eriksen a Vertonghen, kteří chyběli při několika důležitých zápasech klubu.

Argentinský kouč po úterním zklamání řekl: “Pracujeme tvrdě na tom, abychom všechny dostali na jednu stranu. 

“Potřebujeme čas. Leden pro nás bude dobrou příležitostí napravit současnou situaci. 

“Jsme stále jen lidi a ve fotbale je přirozené, že procházíte úspěšnými obdobími a naopak i těmi slabšími. S každou sezónou musíte být jiní a hledat nová řešení. To stejné musíme udělat i nyní. A to taky plánujeme.

“Prohráli jsme na penalty. V této fázi soutěže se neklade důraz na výkon, ale pouze na výsledek. 

“Proto je Carabao Cup tak krásný – vždycky se může stát něco nepředvídatelného. Chtěli jsme dojít dále, ale nakonec jsme mimo hru. 

“Když váš tým není jednotný, je to těžké. Ztrácíte čas a pak jej musíte dohánět. To je přesně naše situace. 

“Musíme zajistit spojení, energii a jednotnost – nepotřebujeme v týmu různé agendy. Potřebujeme čas na znovuvybudování této pospolitosti, která nám umožní soutěžit na té nejvyšší úrovni.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..