Ole Gunnar Solskjaer říká, že forward Manchesteru United Marcus Rashford může dosáhnout úrovně Harryho Kanea a stát se “top, top útočníkem”. 

Rashford a Kane se střetnou v nedělním utkání, kdy United odcestuje na Wembley postavit se domácímu Tottenhamu. Právě tento očekávaný zápas popsal samotný trenér Red Devils ‘první opravdovou zkouškou jeho týmu’.

Solskjaer se nebál do 21 letého anglického reprezentanta vložit svou důvěru, narozdíl od jeho předchůdce Josého Mourinha, a postavil ho na post útočníka namísto křídla. Tím jej Rashford odměnil 3 góly v celkem 5 zápasech ve Solskjaerově režii.

Legenda Manchesteru United je s formou a výkony Rashforda velmi spokojen a řekl: “Může se z něj stát top, top útočník. Můžeme mluvit o úrovni Harryho Kanea. Jsem přesvědčený, že Marcus má dostatek potenciálu na to, aby se tam dostal.

“Je neuvěřitelně rychlý, stává se z něj silnější hráč a dokáže pro svůj tým udržet míč. Je to potěšení s ním spolupracovat” dodal norský kouč.

Nedělní zápas na Wembley uvidí dva potenciální kanidáty pro permanentní trenérský post na Old Traffordu proti sobě. Horkým kandidátem pro tuto pozici je totiž trenér Tottenhamu Mauricio Pochettino.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zapněte si upozornění na naše články, ať už Vám neunikne ani jeden 🔔

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.