Ole Gunnar Solskjaer odpověděl na slova, která vyřkl Paul Pogba. Ten před několika dny promluvil o svém přání zahrát si jednoho dne v Realu Madrid. Nor také naznačil, že má Manchester United v plánu využít klauzule v jeho smlouvě a Francouzovo působení na Old Traffordu prodloužit. O pár hodin později se tak stalo a Manchester United potvrdil, že Francouzský záložník v klubu zůstává do roku 2022.

Rekordní podpis United za 89m liber Paul Pogba je s odchodem z klubu spojován už několik sezón. Nejvíce se přitom spekuluje o třech velkoklubech – Juventusu a španělské dvojici Barcelona a Real Madrid. A právě poslední zmíněný celek je dle Pogbových slov snem každého hráče nevyjímaje jeho samotného.

Paul Pogba: Mým snem je hrát za Real Madrid

Již několikrát o odchodu svého klienta z United promluvil i agent Pogby Mino Raiola.
Solskjaer je ale v tomto ohledu klidný a na páteční tiskové konferenci před ligovým kláním s Newcastle United na otázky novinářů odpověděl: „Paul Pogba je našim hráčem. Bude tady s námi další dva roky a jsem si jistý, že se soustředí na to, aby u nás odváděl tu nejlepší práci.“ 
Norský boss tak naznačil prodloužení Pogbova kontraktu, který měl vypršet na konci této sezóny, o dalších 12 měsíců. Jen o pár hodin později pak Manchesterský celek oficiálně oznámil aktivaci této klauzule. Hráč je tak klubu zavázán do června 2022. Sám Pogba před pár dny mj. řekl, že jednání o nové smlouvě s klubem ale zatím nezačala.
Novináře zajímalo ale i jeho vyjádření k Projektu Big Picture. „Jako jeden z největších klubů máme zodpovědnost chránit fotbalovou pyramidu a menší kluby. V poslední době jsme mohli vidět důsledky koronavirové pandemie. Klíčovou věcí je, že chceme vrátit fanoušky zpátky na stadiony, což by pomohlo i ostatních klubům. Jsem rád za to, že jednání o tomto již započala a doufejme, že rozhodující orgány přijdou se způsobem, jakým bychom to mohli udělat“, dodal Solskjaer.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..