Pogbův konec v národním týmu Francie je ‘fake news’

0
Doba čtení: < 1 minuta

Paul Pogba označil zprávy o jeho okamžitém odchodu z národního týmu Francie za ‘nepřijatelné fake news’. 

Média ze středního východu o víkendu napsala, že Pogba se rozhodl odejít z francouzské reprezentace kvůli komentářům prezidenta jeho země Emmanuela Macrona k vraždě Samuela Patyho.

Tyto informace přicházejí po neštěstí, které se stalo minulý týden. Učitel Samuel Paty byl zabit před svým domem vlastním žákem, kterému se nelíbilo, že během výuky ukazoval obrázky proroka Islámu Mohameda. Prezident Francie Macron po tomto incidentu vydal prohlášení, ve kterém mj řekl: “Jednota a pevnost jsou jedinými odpověďmi na obludnost islamistického terorismu.”

Zpráva v médiích uvedla, že jelikož je Pogba francouzským muslimem, Macronovy poznámky ho urazily. S odvoláním na to se měl následně rozhodnout k odchodu z reprezentace.

Záložník Manchesteru United ale na tyto fámy odpověděl na svých sociálních sítích. Zveřejnil článek vydaný The Sun a k tomu dopsal ‘unacceptable fake news’.

Paul Pogba si v národním týmu Francie zahrál už 72 zápasů, vstřelil 10 gólů a hrál klíčovou roli v jejich úspěchu na Mistrovství světa v Rusku 2018.

V Manchesteru United ale přišel o své startovní místo a často nyní do zápasů zasahuje jako náhrandík z lavičky.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..