Doba čtení: < 1 minuta

Dánský reprezentant se k Interu Milan připojil v loni v zimě z Tottenhamu, očekávání ale nenaplnil a italský celek je připraven se s ním rozloučit. 

Toto rozhodnutí Internazionale potvrdil i výkonný ředitel klubu Beppe Marotta.

Christian Eriksen měl na San Siro přijít jako kreativní posila, která pomůže Interu k výzvě o ligový titul Serie A. Jeho forma ale neohromila a Antonio Conte je připraven mu brzy zamávat na rozloučenou.

Dotázán na Eriksonovu situaci v klubu byl i hlavní trenér Antonio Conte, k čemuž Marotta řekl: “Včera Conte toto zodpověděl celkem rozsáhle.

“Jasně k tomu dodávám, že nebudeme na sílu držet hráče, který požádá o odchod. Musíme situaci řádně zhodnotit. 

“Conte se k Eriksenovi chová jako k hráči s respektem. V tuto chvíli nemáme žádné nabídky, ale až nastane ten správný čas, dojdeme ke správnému rozhodnutí.”

Marotta dodává, že Christian Eriksen nezpůsobuje žádné problémy, dokonce ani oficiálně nepožádal o přestup, nicméně naznačil, že nejlepším řešením této situace nejspíše bude  odchod.

Eriksena Antonio Conte většinou využívá jako náhradníka, stejně jako to bylo v nedělním zápase Interu 4-2 s Torinem, na hřiště se ale nedostal.

Spekuluje se o tom, že Inter Milan by za něj rád získal 50 milionů eur. V Serii A odehrál celkem 33 zápasů, během kterých si připsal pouhé 4 góly, ani jeden v této sezóně. Stávající kontrakt mu vyprší v červnu roku 2024, nicmén vše nasvědčuje tomu, že tak dlouho na San Siru nezůstane.

 

Více článků ⚽

 

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..