Doba čtení: 2 minut(-y)

Bývalý záložník Kanonýrů je překvapen současnou situací Mesut Özila na Emirates stadionu a myslí si, že pravda po jeho odchodu z klubu vyjde na povrch. 

Trenér Mikel Arteta dal od svého příchodu jasně najevo, že se velkých změn v klubu opravdu nebojí. Mnoho lidí nicméně zpochybňuje rozhodnutí vynechat německého záložníka s tureckými kořeny z plánů jak pro Premier league, tak i Evropskou ligu. Především pak kvůli Özilovým schopnostem i lukrativním kontraktu. Stále je s Pierre-Emerick Aubameyangem nejlépe placeným hráčem týmu a týdně si přijde na 350,000 liber.

Jack Wilshere je právě z těch, kteří jeho situaci nechápou. Myslí si, že 32-letý hráč by měl mít v prvním týmu přední roli. Je ale přesvědčen, že vše bude objasněno v létě 2021, kdy vyprší Özilova smlouva. “Myslím si, že by byl v prvním týmu velkým hráčem”, řekl Wilshere pro Sky Sports News.

“Rád bych jej viděl pod Artetou hrát, ale zřejmě k tomu nedojde. Mohl to vzít do svých rukou a pomáhat Pierre-Emericku Aubameyangovi a Alexandre Lacazettemu. 

“Hrál jsem s ním moc rád. Byl to top hráč. Je škoda, že se děje to, co se děje. A nikdo neví proč, ale jsem si jistý, že jednoho dne vyjde pravda najevo.”

Jack Wilshere je v současné chvíli bez angažmá poté, co ukončil své působení ve West Hamu. To bylo prokleto zraněními a s klubem se tak domluvili na vzájemném ukončení spolupráce.

I když se o něj zajímá hned několik celků, zatím žádná dohoda podepsána nebyla. Samotný Wilshere je ale otevřen i fotbalu v americké MLS nebo čínské CSL.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..