Watford, který minulou sezonu ukončil na uspokojivém 11. místě a celou kampaň ukončil v prohraném finále FA Cupu se na přestupovém trhu finančně nikterak nerozháněl.

Jediný jejich čistý kup byl obránce Craig Dawson z West Bromwiche. Následovalo posílení kádru o hráče, kterým u předchozích zaměstnavatelů skončila smlouva a Watford tedy nemusel platit vysoké částky za jejich získání. Jedním z nich je i bývalý hráč Manchesteru United a Arsenalu Danny Welbeck.

Předsezónní přípravu Watford začal utkáním s Ajaxem, který nezvládl a těsně prohrál 2-1. Následující tři utkání s Leverkusenem, QPR a Realem Sociedad zvládli zvítězit jednogólovým náskokem. Celkem vstřelili 6 branek z nichž dokázal Andre Gray vstřelit 4 sám. V kombinaci s Welbeckem by pak mohli vytvořit zajímavé útočné duo.

Nejenže Watford neutrácel, dokonce ani moc nevydělával. Jedinou prodanou osobou byl Dodi Lukebakio. Tento belgický chlapík přestoupil za 20 milionů euro do Hertha Berlín a stanovil tak klubový rekord v německém mančaftu. Právě vzniklou “díru” v útoku měl zacelit již několikrát zmiňovaný Welbeck.

Klíč k úspěchu: útok podporovaný obranou
Tip na vstup do soutěže: domácí výhra na Brightonem
Tip na umístění: 13.místo

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.