Překazí Chelsea plán United a získá hráče Realu Madrid?

0
derby lampard
Doba čtení: 2 minut(-y)

Chelsea by mohla využít smluvní situace středního obránce Realu Madrid, který je dlouhodobě spojován s Manchesterem United, Raphaelem Varanem. 

Raphael Varane se v evropském fotbale ustálil jako jeden z nejlepších hráčů na své pozici, přičemž největším úspěchem je jeho působení na fotbalovém Mistrovství světa v roce 2018, které s Francií vyhrál.

Nicméně jeho forma nebyla v poslední době na takové úrovni, jako předtím. I přesto, že v této sezóně startoval 9 z 10 ligových zápasů Bílého baletu, svou nejlepší formu zatím neobjevil.

raphael varane

I přesto se ale jedná o jednoho z top stoperů ve hře a mohl by být pro mnoho týmů atraktivní možností.

Varanův kontrakt na San Bernabeu vyprší v roce 2022 a zatím nic nenaznačuje tomu, že by v Madridu smlouvu prodloužil. Proto by se mohl stát v následujících měsících na přestupovém trhu dostupným zbožím.

Je totiž pravděpodobné, že španělští šampioni jej budou chtít prodat raději, než aby riskovali, že o něj přijdou zdarma. To přirozeně přiláká řadu evropských zájemců.

S Francouzem byl spojován ještě nedávno Manchester United, ale nyní se objevují zprávy, že si ho vyhlídl jiný tým Premier League. A tím by měla být Chelsea.

Frank Lampard chce svou defenzivní linii stále vylepšovat a označil Varanea za někoho, kdo by mu s tím mohl pomoci.

Blues letos v létě podepsali Thiaga Silvu jako krátkodobé řešení a jako někoho, kdo do mladého mužstva přinese zkušenosti. Svou kariéru na Stamford Bridge bývalý hráč PSG odstartoval dobře, ale je možné, že Chelsea do budoucnosti zváží jeho mladšího náhradníka.

Raphael Varane je ve svých 27 letech stále na vrcholu, což by se mohlo jevit jako ideální řešení.

Francouzova situace v Realu Madrid je nejistá i proto, že i navzdory tomu, že jej trenér Zinedine Zidane stále považuje za jednoho z klíčových hráčů prvního týmu, majitel Florentino Perez už o jeho kvalitách tolik přesvěčen není. I fanoušci madridského celku jej v posledních týdnech dost kritizovali.

Jak by se líbil Raphael Varane v Premier League Vám?

 

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..