Doba čtení: < 1 minuta

Premier League, EFL, Fotbalová asociace, Ženská Super liga a Ženský Championship napsali vládě otevřený dopis o povolení bezpečného návratu fanoušků zpátky na stadiony. 

Pod tuto žádost se podepsali generální ředitel Premier League Richard Masters, jeho kolega z EFL David Baldwin, generální ředitel FA Mark Bullingham a ředitelka Ženské sportovní ligy Kelly Simmons. Dopis volá po bezpečném návratu fanoušků zpátky na stadiony.

Dopis vyzývá vládu k povolení návratu příznivců po předešlých 11 úspěšných testovacích událostech, které proběhly v letních měsících.

Fotbalové orgány také zdůrazňují, že i nadále spolupracují s lékaři a vědci, kteří jim pomohou zajistit, že stadiony jsou bezpečným místem.

Původně se diskutovalo o tom, že se turnikety částečně otevřou od 1. října, tyto plány se ale pozastavily kvůli vysokému nárůstu případů koronaviru.

EFL se rozhodla k dalšímu kroku v boji o návrat diváků a na Twitteru vyzvala fanoušky, aby podepsali petici. Ta už získala přes 100,000 podpisů, což znamená, že parlament to musí zvážit k projednání.

Kluby anglických divizí se nechtějí vzdát a zvažují všechny možnosti, jak vládu přesvědčit o tom, že fanoušci by se měli, i když v limitovaném množství, vrátit. Týmy přicházejí o velké příjmy ze zápasových dní a některé už dokonce bojují o přežití.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..