Doba čtení: 2 minut(-y)

Dočkali jsme se návratu Premier League a 32. kolo nám zodpoví mnoho důležitých otázek…

 

Dokáže Mohamed Salah vyrovnat další rekord PL? 

(Crystal Palace vs Liverpool, sobota 13:30) 

Před národní přestávkou se pozornost točila především okolo Mohameda Salaha a jeho 4 gólům proti Watfordu, kterými Liveproolu pomohl ke skóre 5-0. Svými výkony Egypťan překonal v debutové sezóně na Anfieldu nespočet rekordů a mohl by v tom pokračovat.

V této sezóně skóroval ve 20 zápasech ze 30 a pokud střelu umístí proti Crystalu Palace, vyrovnal by rekord zápasů, ve kterých vstřelil gól. Ten v současné době drží Cristano Ronaldo (2007/08) a Robin van Persie (2012/13) – oba 21 utkání z celkem 38.

 

4 v řadě pro Brighton?

(Brighton vs Leicester, sobota 16:00)

Brighton pokračují v konzistentním směru nahoru, i když po 5 neporažených zápasech si přece jen před pár týdny proti Evertonu prohru výsledkem 2-0 odnesli. Nicméně nyní vyhlíží další 3 body.

Poslední týdny byly k Rackům shovívavé a vyhráli každý ze 3 zápasů Premier League – stejný počet jako se jim podařilo v předešlých 12 utkáních.

 

Může Romelu Lukaku pokračovat ve své dobré formě?

(Man Utd vs Swansea, sobota 16:00)

Rok 2018 byl Lukakovi nakloněný. Přímo se podílel na 14 gólech ve 14 zápasech (10 gólů a 4 asistencí) a pokud proti Labutím skóruje, dosáhne mezníku 100 gólů Premier League.

Nicméně Swansea má na Old Traffordu slušný rekord. Během posledních 5 návštěv se prohře vyhnuli třikrát (V2, R1, P2), nicméně během posledních čtyřech venkovních utkáních PL nevyhráli jediný zápas.

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..