Preview, rozpis zápasů a tipy na výsledek zápasů 3. kola…

 

PÁTEK 23.08.2019
Aston Villa21:00Everton
SOBOTA 24.08.2019
Norwich City 13:30Chelsea
Brighton16:00Southampton
Manchester United16:00Crystal Palace
Sheffield United16:00Leicester City
Watford 16:00West Ham United
Liverpool18:30Arsenal
NEDĚLE 25.08.2019
Bournemouth15:00Manchester City
Tottenham17:30Newcastle
Wolves17:30Burnley

 

Aston Villa vs Everton

Od jejich společného setkání v Premier League uběhly 3 roky a právě tehdy si na Villa Parku Karamelky zajistily výhru 3-1. To však znamená, že domácí budou chtít odvetu. A i když si z prvních dvou utkání odnášejí 2 prohry, snadno vítězství hostům nedarují.

Tip na konečný výsledek: 1-2

 

 

Norwich vs Chelsea

Obraně Modrých pravděpodobně dost zavaří současný nejlepší střelec Premier League 19/20 Teemu Pukki (pokud jej neznáte, můžete si o něj přečíst 5 faktů tady). Kanárci se z první prohry proti Reds 4-1 odrazili k výhře nad Newcastlem 3-1 a my je na domácím poli tipujeme na remízu.

Modří za sebou mají spíše pomalejší start sezóny a to v podobě velké prohry proti Man Utd 4-0 a následně remízy 1-1 proti Leicesteru City.

Tip na konečný výsledek: 1-1

 

 

Brighton vs Southampton

Brighton sezónu odstartoval senzačně a to výhrou 3-0 nad Watfordem a minulý víkend si rozdělil body s West Hamem (1-1). Rackové si chtějí uhrát první vítězství na domácí půdě a vzhledem ke slabé formě Southamptonu mají dobrou šanci.

Svatí se v loňské sezóně o chlup vyhuli sestupu do Championship a novou kampaň nezačali o moc lépe – dvě prohry proti Burnley respektive Liverpoolu, i když tomu celkem zavařili.

Tip na konečný výsledek: 2-0

 

 

Manchester United vs Crystal Palace

Příznivcům Rudých ďáblů dodává sebevědomí především výhra 4-0 nad Chelsea, kterou United uhrál na zahajovací den sezóny 19/20.

Crystal Palace si v prvních dvou utkáních nepřipsal ještě ani jeden gól a to je jedna z věcí, před kterou jsme je v našem e-magazínu varovali. A právě vzhledem k jejich problémům před bránou tipujeme na vítězství domácí mužstvo.

Tip na konečný výsledek: 3-0

 

 

Sheffield United vs Leicester

The Blades si z prvních dvou utkání v nejvyšší lize odnesli 4 body z možných 6. Lišky si pak na druhé straně museli rozdělit body jak s Wolves, tak i s Chelsea, nicméně je to právě tým Brendana Rodgerse, který tipujeme na vítěze.

Tip na konečný výsledek: 1-2

 

 

Watford vs West Ham United

Oba týmy si ještě nezajistili v sezóně 2019/20 jedinou výhru, o což větší motivací pro obě strany by mohl sobotní zápas být. My ale tipujeme, že toto utkání vítěze nenajde a body se rozdělí.

Tip na konečný výsledek:1-1

 

 

Wolves vs Burnley

Molineux stadion si Vlci přeměnili na nedobytnou pevnost a i když Clarets do začátku sezóny vstoupili úspěšně, očekáváme, že sobotní zápas prohrají.

Tip na konečný výsledek: 2-0

 

 

Liverpool vs Arsenal

Jediné dva týmy v celé divizi, které mají stále 100% záznam. Nicméně vzhledem k tomu, že se hraje na Anfieldu a tomu, že týmu Unai Emeryho Liverpool nevyhovuje, vsázíme na domácí. Nicméně očekáváme, že padne hodně gólů.

Tip na konečný výsledek: 3-2

 

 

Bournemouth vs Manchester City

Poté, co se jim nepodařilo zajistit si body během zápasu s Tottenhamem, se budou chtít Cityzens navrátit do vítězných dní.

Cherries si proti Aston Ville zajistili výhru 2-1, na které budou chtít stavět a porazit je na domácím hřišti nebude pro Pepa Guardiolu snadné, ale přece jenom si myslíme, že současní mistři odejdou se 3 body v kapse.

Tip na konečný výsledek: 1-3

 

 

Tottenham vs Newcastle

Kohouti si zahrají na svém novém stadionu a očekává se, že svým útokem obranou hostů projdou alespoň při pár příležitostech. Newcastle je navíc jedním z největších kandidátů na sestup a proto sázíme na Pochettina.

Tip na konečný výsledek: 2-0

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.