mike ashley
Doba čtení: < 1 minuta

Příznivci Newcastle United musí zůstat trpěliví, varuje redaktor The Telegraph Luke Edwards. 

Fanoušci Strak napjatě čekají na novinky o souhlasu s převzetím klubu konsorciem financovaným Saúdskou Arábií.

Jeho hlavní figurou je Amanda Staveley, která by se nejspíše postavila do vedení klubu, který chtěla získat už před několika lety.

Konscorcium zaplatilo současnému majiteli Mike Ashleymu nevratnou kauci a dokumenty byly následně podle pravidel odevzdány Premier League k překontrolování a schválení tak, jako to běžně probíhá ve všech případech koupě klubu. Zatím jsme se ale žádné novinky ze strany nejvyšší anglické ligy nedozvěděli.

Normálně tento proces trvá okolo 4 týdnů, nicméně v tomto případě byl opožděn koronavirovou pandemií i námitkami ze strany BeIn Sports ohledně nelegálního streamování zápasů Premier League, jehož součástí je právě stát Saúdské Arábie.

Čím více času uplyne, tím více se začínají fanoušci obávat, zda převzetí dostane zelenou nebo ne.

A právě Luke Edwards se tímto tématem zabývá dlouhodobě a na svém Twitteru situaci vysvětlil. “Je to pořád u Premier League… nikdo nic neví. 

“Nenechte se tímto ovlivňovat a nestrachujte se, že převzetí zkolabovalo. Musíme počkat. Pokud to projde, bude to skvělá zpráva. Pokud ne, tak si budeme muset počkat.”

Fanouškům Magpies se není proč divit, jelikož potenciální převzetí jejich klubu je to, na co dlouhá léta čekají. Majitel Sports Direct Mike Ashley je totiž na St. James Parku velice nepopulární osobou a může za to jeho řekněme turbulentní vedení klubu.

Takže fanoušci, buďte trpěliví, snad se již brzy dozvíme více!

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..