Doba čtení: < 1 minuta

Příchod Bruna Fernandese do Manchesteru United ubral břemeno očekávání Paula Pogby, říká bývalý obránce Red Devils Rio Ferdinand. 

Portugalský záložník s United podepsal v lednu tohoto roku ze Sportingu Lisabon. Manchesterský celek za něj zaplatil 66 milionů liber, které se ale, zdá se, vyplatily. Jeho dopad na hřišti byl znát od první chvíle, o čemž hovoří i fakt, že hned za únor obdržel cenu pro nejlepšího hráče měsíce.

Pogba, který si kvůli zranění zahrál od září do nucené pauzy pouze 2 krát, vedle Fernandese jen kvete. A to vyzdvihl i Ferdinand: “Paul Pogba je od restartu úplně jiný hráč.

“Ta energie v jeho hře, je to ten Paul Pogba, za kterého před 4 lety zaplatili 89m liber”, pochvaloval si bývalý obránce.

“Velkým faktorem je bez pochyby ten muž, který s ním ve středu zálohy hraje – Bruno Fernandes. 

“Fernandes jen dělá to, co mu přirozeně přichází a to je pro Pogbovu formu velké povzbuzení – osvobodilo ho a umožnilo mu to také hrát. 

“Je na něj zřejmě i méně nátlaku, protože ví, že část břemena očekávání si na sebe vzal právě Fernandes.”

A právě i toto partnerství Man United umožnilo zůstat ve hře o kvalifikaci do Ligy mistrů. V současné době sedí na 5. místě, 2 body za čtvrtou Chelsea.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..