Doba čtení: < 1 minuta

Chelsea se přestává líbit veřejná kritika Antonia Conteho ohledně klubové přestupové politiky.

Navzdory tomu, že Antonio Conte i nadále vyvolává dojem, že má jen velmi málo společného s přestupy klubu, Chelsea tvrdě pracují na zisku podpisů hráčů, které Italský manažer chce. 

Po prohraném zápase Chelsea proti Arsenalu v rámci semfinále Carabao Cupu Conte znovu naznačil, že má na klubovou přestupovou politiku jen velmi malý vliv. “Klub rozhoduje o každém jednom hráči, který k nám přijde. Můj úkolem je jen dělat svou práci, být koučem a snažit se zlepšovat své hráče. Jisté je, že na přestupy klubu vliv nemám” řekl Conte. 

I přes podobná tvrzení Itala měl dát klubu celý seznam hráčů a Chelsea se snaží ze všech sil získat ty, na které si Conte ukázal, nechal se slyšet zdroj Sky Sports. 

Minulé léto Modří na Stamford Bridge přivedli 5 velkých jmen za celkem £202 milionů – Antonio Rudiger (£34m), Tiemoue Bakayoko (£40m), Alvaro Morata (£70m), David Zappacosta (£23m) a Danny Drinkwater (£35m). 

V lednu Chelsea dokončili přestup pro Rosse Barkleyho z Evertonu, za kterého zaplatili £15 milionů a v současné době jednají s dvojicí Římu Edinem Džekem a Emersonem Palmierim. 

Ale Conte se zdá nespokojený a před několika týdny dokonce během tiskové konference zpochybnil svou budoucnost v Chelsea. “Ve smlouvě mám ještě rok, ale jak jistě všichni víte, všechno je možné. V jednu chvíli jste manažerem klubu a v té další vás už nahradí někdo jiný.”

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..