Nacho Monreal řekl, že umístění v top 4 je pro Arsenal tím největším cílem pro tuto sezónu. 

Kanonýři v neděli odpoledne přivítají na Emirates stadionu své rivaly z Manchesteru United, se kterými budou bojovat o velmi cenné 3 body v závodu o umístění se v top 4 tabulky.

Jak nyní vypadá tabulka?

Monreal byl ohledně cílů svého týmu pro tuto kampaň otevřený a v rozhovoru pro SSN řekl: “Nevíme, na jaké pozici se nakonec umístíme, ale našim cílem je dostat se do top 4. To je to, o co budeme bojovat až do konce. 

“Máme dvě možnosti, jak se do Ligy Mistrů příští sezónu dostat. První je, že se umísítme do čtvrtého místa – což je něco, co je naší prioritou, druhá možnost pak je výhra Evropské ligy, na což se budeme soustředit v případě, že nám nevyjde možnost 1. 

“Klub se hodně zlepšuje. Už dlouhá léta na sobě tvrdě pracujeme, ale v posledních dvou jsme klesli a do Ligy Mistrů se nekvalifikovali. I přesto, že to bylo vždy naším cílem. 

“Chceme se tam ale příští sezónu určitě dostat. Nyní je náročné období – bojovat s Chelsea a Man Utd o jediné místo, ale je to v našich rukách. Máme dobrou formu, jsme na dobrém místě a doufám, že se nám to podaří.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.