Doba čtení: 2 minut(-y)

Jamie Redknapp odsuzuje rozhodnutí Tottenhamu o prodeji Kyle Walkera jako ‘velkou chybu’ a myslí si, že Spurs musí změnit svou ‘mentalitu malého klubu’. 

Spurs v posledních týdnech ztratili formu a z možných 18 bodů si odnesli pouhých pět. Redknapp si myslí, že problém spočívá v platové struktuře klubu, o čemž se v posledních týdnech hodně diskutuje. Nejlépe vydělávající hráč si přijde na £100,000 týdně, což je oproti ostatním top klubům podprůměrné. 

V pořadu The Debate bývalý hráč Tottenhamu Jamie Redknapp promluvil o tom, zda se  klíčoví hráči Kohoutů závistivě nedívají na Kyle Walkera, který se v létě připojil k Manchesteru City a vydělává si mnohem víc. “Nechat Kyle Walkera odejít byla obrovská chyba. “V té době jsem si myslel, že je to dobrý obchod, ale to, co přišlo poté, se v šatně stalo precedentem. Zdá se mi, že hráči si uvědomili, jaký je mzdový kurz. 

“Toby Alderweireld je jedním z nejlepších středních obránců na světě – proč ještě nepodepsal novou smlouvu? Jen běžte a dejte mu to, co si zaslouží. 

“Tottenham má hráče, které chce celý svět, tak ať jim neproklouznou mezi prsty. Začne to jedním odchozím a pak to jen pokračuje. Stále mají mentalitu malého klubu a to se od doby, co jsem tam hrával já, nezměnilo. 

“Hráči si dobře uvědomují jaká je současná mzdová situace. Na hřišti se potkávají s hráči, kteří hrají na stejné pozici jako oni a vydělávají si dvakrát až třikrát více, takto by to fungovat nemělo.”

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..