Doba čtení: < 1 minuta

Timo Werner a Sebastien Haller se se svými neproměněnými střelami určitě dostanou do každoroční kompilace největších promeškaných šancí sezóny. A obě z nich se udály v sobotu večer….

Útočník West Hamu United Sebastien Haller nešikovně uklouznul a unikla mu tak obrovská šance vstřelit v zápase s Manchesterem United gól. Na druhé straně Timo Werner z Chelsea se také pokusí na incident ze sobotního večera hodně rychle zapomenout.

Hlavička Oliviera Girouda doputovala k Wernerovi, který kolem sebe neměl žádné oponenty a navíc stál necelý metr od brány. Nicméně nakonec nějakým záhadným způsobem míč do sítě nedopravil.

Která z těchto promeškaných šancí je horší?

West Ham United nakonec v rukách hostů z Manchesteru prohrál 1-3. Na statistiky, zajímavosti i hodnocení hráčů se můžete podívat tady.

Poslední sobotní utkání 11. kola mezi Chelsea a Leeds United nakonec skončilo lépe pro Londýnský tým a to výhrou 3-1, nicméně hosté v prvních minutách hry dost překvapili.

Patrick Bamford z Leeds totiž otevřel skóre už ve 4. minutě. O dvacet minut později ale Blues vyrovnali a to po rohovém kopu, který se dostal k Giroudovi. Ten nezaváhal a míč doručil do sítě. Do přestávky tak oba celky zamířily s vyrovnaným skóre 1-1.

V druhé půli však nenechali nic náhodě a Kurt Zouma s Christianem Pulisicem nakonec rozhodli o výhře týmu Franka Lamparda 3-1.