Doba čtení: < 1 minuta

Spolumajitele West Hamu David Sullivana trefila mince, kterou na něj hodil protestující fanoušek během sobotního zápasu na Londýnském stadionu. 

Fanoušci se dostali na hřiště během prohry 3-0 proti Burnley hned při několika příležitostech a stovky dalších se shromáždili před prezidentskou zónou na protest proti radě klubu. 

Právě na ně mířilo celkem přes 30 mincí, včetně těžších £2, což značně rozrušilo 81 letého spolumajitele Davida Golda, který odešel v slzách. 

Sullivanu a Goldovi bylo ještě před utkáním doporučeno se ho pro vlastní bezpečnost nezúčastnit a bývalý záložník Hammers Sit Trevor Brooking potvrdil, že Sullivana jedna z mincí během protestu trefila. “Ano, mince Davida trefila, tedy jeho brýle” řekl pro BBC

“Neviděl jsem to, ale bylo mi to potvrzeno. To byl právě jeden z důvodů, proč lidé v prezidentské zóně museli jít dovnitř, aby nedošlo k více problémům.”

West Ham potvridl, že spolupracují s úřady, aby se jim podařilo identifikovat příznivce, kteří narušili utkání a zahájili navíc vlastní vyšetřování. 

Mark Noble se právě s jedním fanouškem, který vtrhl na hřiště, střetl a kapitán Hammers trval na tom, že měl právo se před ním bránit. “Lidé si musí uvědomit, že jsme hráči, ale musíme se přece bránit. 

“Je jasné, že tam vtrhlo mnoho fanoušků a mnoho dalších také běželo tam, kde seděli předsedové. Ale někdo mě napadl osobně a já se budu bránit.”

1 komentář

  1. […] West Ham také potvrdil, že zahájili vlastní vyšetřování příznivců, kteří vtrhli na hřiště a rozhodli se jim udělit zákaz vstupu na všechna budoucí utkání klubu. Spolumajitelé klubu David Sullivana David Gold byli nuceni pro vlastní bezpečnost opustit prezidentský box poté, co jeden z protestujících fanoušků trefil Sullivana mincí do hlavy.  […]

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..