Doba čtení: < 1 minuta

Trenér Modrých Frank Lampard vyloučil Christiana Pulisice a Cesara Azpilicuetu z nadcházejícího druhého kola Ligy mistrů s Bayernem Mnichov. Oba si ve finále FA Cupu přivodili zranění hamstringu. 

Sobotní večer nebyl pro Chelsea zrovna šťastným. Kromě prohry ve finále FA Cupu v rukách svých Londýnských rivalů Arsenalu jejich tým postihlo hned několik zranění. Zmíněná dvojice Pulisic – Azpilicueta si poranili hamstringy a zápas pro ně skončil předčasně, zatímco Pedro si zranil rameno a ze hřiště musel být odnesen na nosítkách.

Chelsea se postaví Bayernu v sobotu 8. srpna ve 21:00. Do utkání ale vstupují s neslavným výsledkem a to prohrou 3-0, kterou si přivezli z Allianz areny. Do toho všeho si budou muset poradit bez obou svých klíčových posil.

Frank Lampard po zápase řekl: “Neznám ještě přesný rozsah zranění, ale hamstringy u Azpiho a Christiana budou muset být v příštích dnech vyšetřeny a až pak vyhodnoceny. Pro příští týden ale rozhodně k dispozici nebudou.

“U Pedra si myslím, že se jedná o vykloubené rameno, ale uvidíme. Je to zklamání, že takto skončil nejspíše jeho poslední zápas za Chelsea.” Pedro přestupuje do italského AS Římu.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..