Raheem Sterling promluvil o Realu Madrid

0
Doba čtení: < 1 minuta

Raheem Sterling popsal Real Madrid jako ‘fantastický klub’, nicméně tvrdí, že je šťastný v Manchesteru City. 

Média v posledních měsících hovoří o dlouhodobém zájmu o tohoto anglického reprezentanta právě ze strany Madridských gigantů a spekulace se jen zintenzivnily po uděleném zákazu City na účast v příštích 2 sezónách v Lize mistrů/Evropské lize.

Sterling před vzájemným setkáním těchto dvou týmů v rámci Ligy mistrů poskytl španělskému AS rozhovor, kde odhalil, že klub měnit nehodlá.

Na otázku, zda si dokáže představit hrát v barvách Realu Madrid, odpověděl: “Nyní jsem v Manchesteru City a jsem tam opravdu šťastný. Můžu ale říct, že Real Madrid je fantastický klub. 

“Když vidíte jejich proslulý bílý dres, víte přesně, co to znamená. Mám ale smlouvu se City a tu budu respektovat. Je to ale skvělý klub.

“Spekulace tady jsou a vidíte je všude, já jsem ale hráčem jiného klubu, kde jsem spokojený i přesto, že liga nakonec nedopadla tak, jak jsme si ji naplánovali. Nyní ale máme šanci v Lize mistrů.”

City se proti rozhodnutí UEFA, která jim udělila zákaz účasti v evropském fotbale na 2 roky, odvolala u Arbitrážního soudu pro sport.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..